راهنمای عضویت به عنوان همکار مدرس

ابتدا وارد سایت Setayeshmedia.com شده و از قسمت بالای صفحه مطابق شکل بر روی ورود/ثبت نام کلیک نمائید.
1
سپس آدرس ایمیل و رمز عبور مورد نظر خود را وارد نموده و تیک مربوط به درخواست همکار مدرس را بزنید. در نهایت بر روی دکمه عضویت کلیک کنید.
2
پس از انجام عملیات فوق در این صفحه می توانید کلیتی از حساب کاربری فعلی خود را مشاهده نمائید. در این مرحله ایمیلی برای شما ارسال می شود که نشانگر این است که درخواست عضویت شما به عنوان همکار مدرس به مدیریت سایت رسیده است. تا زمان تائید شدن اطلاعات باید صبر نمائید. (نکته : در صورتی که ایمیل ارسالی را در inbox خود مشاهده ننمودید به قسمت spam مراجعه کنید)
3 4 5
پس از تائید شدن اطلاعات حساب شما، ایمیلی مبنی بر اینکه شما به عضویت سیستم فروش سایت در آمده اید برایتان ارسال می شود. از این لحظه شما به عنوان یکی از همکاران فروش در ستایش مدیا شناخته می شوید و می توانید فعالیت خود را آغاز کنید.(نکته : در صورتی که ایمیل ارسالی را در inbox خود مشاهده ننمودید به قسمت spam مراجعه کنید)
6 7

تبریک! شما از اینجا به بعد به عنوان یکی از همکاران فروش ستایش مدیا شناخته می شوید :-)

به Setayeshmedia.com رفته و بر روی ورود یا حساب کاربری کلیک کنید. حال شکلی مشابه تصویر زیر را مشاهده می نمائید. بر روی قسمت مشخص شده در تصویر کلیک کنید.

8

حال با صفحه ای مانند شکل زیر برخورد خواهید کرد. برای افزودن محصول جدید خود بر روی قسمت مشخص شده در عکس زیر کلیک کنید.

9
صفحه ای که با آن روبرو شده اید برای افزودن(یا ویرایش) هر محصول جدید استفاده می شود.

10 11
توضیح مراحل به این صورت می باشد:
۱-    نام محصول مورد نظر خود را در این قسمت وارد نمائید.
۲-    دسته بندی مورد نظر خود را از بین دسته های موجود انتخاب نمائید.(در صورتی که دسته بندی مد نظر شما در این قسمت قرار نداشت با پشتیبان سایت تماس حاصل کنید.)
۳-    از آنجایی که سیستم برای فروش فایل های مجازی(دانلودی) آماده سازی شده است گزینه مورد( دانلودی) که در شکل مشخص شده را تیک بزنید.
۴-    قیمت اصلی محصول خود را در این قسمت(به تومان) وارد نمائید.
۵-    در صورتی که می خواهید محصول خود را با قیمتی پایین تر از قیمت اصلی محصول ( که در قسمت ۴ مشخص نمودید) قرار دهید از این قسمت استفاده نمائید و مبلغ نهایی خود را وارد کنید.
۶-    بهتر است برای اینکه محصولات شما در موتورهای جستجو بهتر و راحت تر پیدا شوند هر محصولی که اضافه می کنید را برچسب گذاری نمائید. برای این منظور، ابتدا کلمه مورد نظر خود را در این کادر وارد نموده و دکمه اینتر(Enter) را از روی کیبورد خود بفشارید. ( بر فرض مثال اگر محصول ما در مورد آموزش فن بیان، آموزش سخنوری، مواردی در رابطه با سخنرانی و مسائل اینچنینی می باشد بهتر است از برچسب هایی مشابه تصویر استفاده نمود.)
۷-    در این قسمت فایلی که برای فروش قرار میدهید را باید مشخص کنید.
۸-    پس از کلیک بر روی دکمه مشخص شده در بند ۷، شکل زیر مشاهده می شود که در اینجا باید بر روی دکمه مشخص شده کلیک نمائید.

12
۹-    فایل مورد نظر خود را در این قسمت انتخاب نمائید.

13
۱۰-    پس از اینکه فایل مورد نظر خود را انتخاب کردید بر روی دکمه مشخص شده با شماره ۱۰ کلیک نمائید.

14
۱۱-    در این قسمت توضیحات محصول خود را وارد کنید.( حداقل ۳-۴ خط در رابطه با محصول خود توضیح بدهید تا قابلیت بازدید محصول شما بالاتر برود)

15
۱۲-     در مرحله پایانی بر روی این قسمت( که در بالای صفحه قرار دارد) کلیک کنید تا محصول مورد نظر شما جهت بررسی به مدیریت سایت ارسال شود و در صورت عدم داشتن مشکل با قوانین و مقررات سایت، در مجموعه محصولات منتشر شود.

16

نکات قابل توجه

سایز و حجم فایل ها

سایز بنرهای تبلیغاتی: عرض ۱۳۰px و طول ۲۰۰px ( پیکسل = px)
حجم فیلم ها و فایل های آپلودی: حداکثر ۶۴ مگابایت
سایز عکس محصولات و سایر عکس ها خیلی بزرگ نباشد. عرض آنها حدود ۳۰۰الی ۵۰۰
پیکسل بوده و حجم آنها نیز ۲۰۰الی ۳۰۰کیلوبایت باشد.
ویدئوها با فرمت mp4 باشند.